Bupa Acıbadem Sigorta'da Kariyer

Biz Bir Aileyiz

Türkiye’de sağlık sigortacılığının en büyük oyuncularından biri olan Bupa Acıbadem Sigorta olarak, bizi bu günlere taşıyan çalışma arkadaşlarımızın yoğun emeği, işbirliği ve bağlılığıyla, sigortacılık ve sağlığa yepyeni bir soluk kazandırmayı, bugünü ve yarınları iyileştirmeyi, daha sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Gelişmeye, öğrenmeye ve katma değer yaratmaya hevesli, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip kadromuzu büyüterek hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Mutlu Çalışan = Mutlu Şirket = Başarı

Başarının formülünü keşfettik ve paylaşıyoruz !

Her gün işe mutlu gelen çalışanlara sahip şirketlerin, mutlu çalışma ortamları sunabildiğine ve bu mutlu ortamlarda çalışanların da şirket başarısını beraberinde getirdiğine inanıyoruz.

Bupa Acıbadem Sigorta’da gülen yüzlerin etrafı sardığı, her an farklı bir şekilde çalışanına verdiği değeri gösteren bir şirketi inşa ettik. Çalışanlarımız ile daha da iyi yerlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Profesyonel Gelişim

Her çalışma arkadaşımızın yeteneklerini ve katkılarını en üst düzeye getirmeyi hedefliyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın, şirket kültürümüz içerisinde yoğrulup “3 Boyutlu Kariyer Yönetimi Modeli” ile yükselmesini sağlayarak, başarılı yöneticiler ve liderler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Herkes için Kaliteli bir Yaşam

Fiziksel, duygusal ve finansal refahınızı önemsiyoruz. Bu yüzden size Bupa Acıbadem Sigorta ve senCard Dünyası’nın ayrıcalıklarından faydalanma imkanı sunuyoruz.

- Adil ücret politikası
- Çalışma arkadaşlarımız ve ailelerinin faydalanabileceği grup sağlık sigortası

- Ferdi Kaza Sigortası
- Mesleki eğitimler
- Sosyal etkinlikler

- Sağlıklı Yaşam Ödeneği

- Esnek Yıllık İzin Kullanım Hakkı

- Aylık 20 saat daha az çalışma imkanı

- Doğum günlerinde izin kullanma imkanı

- Acıbadem Spor Merkezinden ayrıcalıklı yararlanma imkanı

- Acıbadem Üniversitesi'nde indirimli eğitim fırsatı

Hedef Yönetimi ve Performans Değerlendirme

Şirketimizde uygulanan performans değerlendirme sistemi ile açık, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalı oldukça objektif performans değerlendirmesi yapılmaktadır. 

Senenin başında belirlenen hedefler ve yetkinlikler doğrultusunda yıl içinde takipler yapılır, yöneticiler tarafından çalışanlara gerekli yönlendirmeler ile en etkin performans yönetimi hedeflenir. Yıl sonunda 180 derece değerlendirme yapılarak hem çalışanın hem de yöneticinin ortak görüşü ile  gerçekleştirilen hedeflerle yetkinlik seviyeleri karşılaştırarak performans düzeyleri belirlenir. Yapılan performans değerlendirmeleri,  çalışanlara çeşitli görevlere aday gösterilebilme imkanını sağlar ve ücretlerini / primlerini etkiler.
İlginizi Çekebilir

Böke B., Bilgi İşlem

Bupa Acıbadem Sigorta’da çalışmak, fikir hiyerarşisi olmayan bir ortamda çalışmaktır…

DETAYLI İNCELE

Zeynep E., Muhasebe

Başarılı şirketin sırrının, entegre ve hızlı karar alabilme kabiliyetinde olduğunu deneyimledim.

DETAYLI İNCELE